Zpět na týmy

Naše týmy

Pobočková síť

Oddělení: Pobočková síť
Místo: Celá ČR
Počet zaměstnanců: 320Pobočková síť představuje tvář Fortuny u našich klientů i na celém trhu a proto jsou naše činnosti a projekty klíčové pro celou firmu.

Největší část zaměstnanců společnosti Fortuna tvoří oddělení naší pobočkové sítě po celé České republice.

Pobočky se nacházejí jak v obchodních centrech, tak v centrech měst nebo na sídlištích. Jsou naším prvním kontaktním místem pro klienty. Naši lidé na pobočkách jsou profesionálové, kterých si velmi vážíme a kteří poskytují našim zákazníkům prvotřídní servis, služby a rozumněji jejich potřebám.

V roce 2021 máme 120 vlastních poboček a dalších 400 Fortunek, tedy franšízovou partnerskou síť.

I v ONLINE sázení je naše pobočková síť nepostradatelným partnerem pro zákazníky, také kvůli vizibilitě naší společnosti a dobití online konta.

O naše Asistenty sázkového prodeje na pobočkách pečují 4 Oblastní manažeři. Dalších Oblastní manažeři rozvíjí naši partnerskou síť Fortunek.

Součástí týmu je i 3členný trenérský tým, který se věnuje trénování a vzdělávání našich Asistentů, a to nejen v oblasti komunikace s klienty, prodejních dovedností, ale i produktovým znalostem, a dalším, které využívají ve své praxi.

O efektivním rozmístění našich poboček se starají Regionální manažeři, spolupracujeme s řadou partnerů, sportovními bary, vinotékami a dalšími pantery.

Další péči se dostává našim Asistentům díky Help Desku v rámci Call Centra, které je jim neustále k dispozici, aby pomáhalo řešit vzniklé technické nebo jiné potíže a také IT Service, který je k dispozici s technologickými řešeními.

Postupně naše pobočky prochází výraznou modernizací, na které pracuje naše Facility oddělení s architekty. Pobočky dostávají nový kabát a představují špičková pracoviště s plným standardem pro zaměstnance, aby byly dostatečně dostupné a nabídly perfektní služby v HI-TECH prostředí, při udržení jejich profitability.

Nejnovější uveřejněné pozice