Zpět na týmy

Naše týmy

R&D/Technologie

V našem oddělení R&D zodpovídáme za vývoj všeho, co mohou naši klienti vidět v online prostředí.
Celé R&D oddělení je rozděleno do několika týmů.

Oddělení DevOps & Tools

V tomto oddělení se zabýváme 3 hlavními oblastmi. V týmu DevOps máme Openshift Container Platform (OCP) administrátory, kteří se starají o platformu. V týmech Tools pracujeme na vývoji interních nástrojů určených k podpoře IT projektů a v týmech Release Management se staráme o procesy týkající se nasazení do produkčních a předvýrobních prostředí Fortuny.

Oddělení Digitální vývoj

V tomto oddělení se staráme o všechny front-end systémy orientované na zákazníka, ať už se jedná o webové stránky (prematch nebo live) na PC nebo v mobilních zařízeních a stejně tak i o nativní aplikace pro chytré telefony iOS a Android. Oddělení je dále rozděleno do 5 agilních týmů, z nichž každý odpovídá za konkrétní produkt.

Oddělení Back Office

V Back Office oddělení máme týmy pečující o systémy KASA, Navipro a BestSys. Vývojáři a testeři se starají o naše Back Office aplikace, vývoj nových funkcí a zajištění kvality.

Oddělení Zajištění kvality (QA)

V oddělení QA zajišťujeme dodání kvalitní produktů do produkčních a předvýrobních prostředí. Oddělení máme rozděleno do několika týmů, které se zabývají ručním testováním, automatizovaným testováním, testovací analýzou, testováním výkonu a konfigurací systémů.

Oddělení Služeb a událostí

V oddělení služeb a událostí se zaměřujeme na vývoj a údržbu back-end businessové logiky, na ukládání dat a integraci komponent třetích stran. I zde se dělíme do 4 týmů - Middleware, databáze, EPS (systém zpracování událostí) a kanály.

Oddělení Architektů řešení

V týmu architektury se v rámci R&D zabýváme softwarovou a aplikační architekturou a řešením, které souvisí se systémy na nichž běží produkty Fortuny.

Nejnovější uveřejněné pozice

Je nám líto, ale v tuto chvíli nemáme žádné otevřené pozice.

Ostatní země

Group Scrum Master

Centrála FEG: Praha
R&D/Technologie

Group Gaming Configuration Manager

Centrála FEG: Praha
R&D/Technologie

Blog

Fortuna se stala vítězem v soutěži „Kanceláře roku 2020“ v kategorii Finanční Instituce
Více informací