Pobočková síť

Jak se u nás pracuje?

Pravdivé příběhy z první linie

„Práce na pobočkách je o vztazích s klienty. S mnohými se známe roky a jsou skoro jako naše rodina. S kolegy táhneme za jeden provaz a umíme spojit příjemné s užitečným – třeba pracovat a zároveň pořádat soutěž o nejlepší cukroví. Vítězi pak po práci připijeme vínem! ☺

Miloš Němeček, Regionální Manažer, Fortuna Entertainment Group

Co u nás děláme:

Naše společnost vznikla, aby sportovní fanoušci a nadšenci do sázení mohli zkoušet štěstí, vyhrávat, bavit se – a soutěžit. Přesně takoví jsme i my, pracovníci na pobočkách. A ty bys měla/a být také taková, abychom si „sedli“. Hledáme totiž lidi, kteří s námi budou dlouhodobě. Motivace? Kromě peněz třeba různé motivační (sázecí) soutěže, lístky na ligové i reprezentační zápasy, a hlavně kontakt s lidmi, který nezná nudu, šeď a stereotyp. Sázíme deset ku jedné, že tě to u nás bude bavit!

Co hledáme u lidí na pobočkách

Kromě férového, sportovního jednání musíš umět vycházet s lidmi a mít každý den dobrou náladu, kterou „nakazíš“ každého zákazníka. Jen tak se u nás bude cítit jako doma. Sportovec s duší obchodníka je pro nás ideální spojení. Jsi to ty?

Jací jsme

Jsme „rodina“, která vždy drží při sobě. O radu můžeš požádat kohokoli v rámci ČR (kolegu či nadřízeného). Nejsme sólisti a chceme, aby se u nás zaměstnanci cítili velmi dobře a v práci se bavili. Pak se u nás budou dobře cítit a bavit i naši klienti.

Nevidíš vhodnou pozici?

Pošli nám životopis a motivační dopis, zařadíme tě do databáze a oslovíme tě, až se nějaká vhodná pozice u nás objeví.