Marketing

Jak se u nás pracuje?

Pravdivé příběhy z první linie

„Dělám práci, která je – bez keců – i můj koníček. Máme bezva zázemí v centru Prahy. Nadřízený nebo podřízený, to u nás neřešíme, jsme prostě všichni fanoušci sportu. A kdo z vás markeťáků může jako já říct, že si v limuzíně užil jízdu s Pavlem Horvátem? 

Ondřej Šnaidauf, Sponsoring Manager, Fortuna Entertainment Group

Co u nás děláme:

Naše oddělení se stará o moderní integrovanou marketingovou komunikaci: sledujeme (a určujeme) trendy, děláme desítky výzkumů, budujeme brand a PRODÁVÁME radost a vzrušení ze hry. Ven pouštíme jen výstupy, s nimiž jsme my i zákazníci 100% spokojeni. A protože nás zákazníci masivně doporučují, víme, že to děláme správně.

S čím pracujeme

s nejmodernějšími nástroji pro komunikaci. Opíráme se jak o teoretické modely integrované komunikace, tak o best practices podepřené zkušenostmi i řadu výzkumů. Pracujeme s těmi nejlepšími lidmi a agenturami na trhu.

 

 

 

 

Co je pro nás důležité

chceme kreativní kolegy plné nasazení, energie a nápadů. Mají sílu dotahovat věci do konce a měnit tak naši společnost k lepšímu. I proto jim vycházíme maximálně vstříc.

Jací jsme

Naším nejvyšším šéfem je Zákazník, který slyší na inovace a rád zkouší štěstí. Když víme, že je spokojen, jdeme to oslavit – fotbálkem po práci, nájezdy na bary v centru, sem tam dobrovolnou víkendovou akcí (podrobnosti nelze publikovat).

Nevidíš vhodnou pozici?

Pošli nám životopis a motivační dopis, zařadíme tě do databáze a oslovíme tě, až se nějaká vhodná pozice u nás objeví.