IT a Product Management

Jak se u nás pracuje?

Pravdivé příběhy z první linie

„V naší IT partě jsou všichni špičky ve svých oborech, od programátorů přes web architekty. Nejsme přebujelá korporace, všichni se známe, po práci sem tam sportujeme nebo jdeme na pivo. A děláme tu unikátní věci – třeba náš sázkový systém píšeme v technologii vymyšlené teprve před rokem.“

Stano Sopko, Group Business Analysis Manager, Fortuna Entertainment Group

Co u nás děláme:

Posláním IT oddělení je inovovat a vylepšovat naše systémy, aby naši zákazníci mohli při sázení neustále „předbíhat dobu“. Staráme se o systémy a infrastrukturu pro kurzové sázení a číselné hry. Spolupracujeme s  projekťáky a analytiky, kteří nám pomáhají rozšifrovat požadavky a nápady navržené interními zadavateli.

S čím pracujeme

Naše systémy jsme vyrobili v Pythonu, Javě, PHP a C++ a napojili je na SQL databáze. Při práci nám pomáhají nástroje a aplikace jako JIRA, Confluence, BitBucket, GIT, Office 365, Slack, Skype aj. 

Co je pro nás důležité

Tvoje zkušenosti, dovednosti a kreativita, ochota, upřímnost a pozitivní přístup. Vyplácí se nám úzká spolupráce mezi IT vývojem, interními zadavateli i IT infrastrukturou. Vlastní nápady každého člena týmu si velmi ceníme – a dáváme možnost je plně realizovat. Díky řízení vývoje přístupem SCRUM navíc získáš přehled o svém dalším případném využití v různých rolích.

Jací jsme

Féroví, otevření, týmoví (v práci i mimo ni). Naše oddělení je plné osobností a SCRUM týmů, takže u nás potkáš ostřílené borce i řadu nadšených nováčků. Nové dovednosti, znalost technologií i soft-skills získáváme přes externí školení nebo formou coachingu či mentoringu.

Nevidíš vhodnou pozici?

Pošli nám životopis a motivační dopis, zařadíme tě do databáze a oslovíme tě, až se nějaká vhodná pozice u nás objeví.