Zpět na týmy

Naše týmy

HR

Oddělení: Human Resources
Místo: Fortuna Game a.s., budova Churchill, Italská 2581/69 – Churchill II, Praha 2 – Vinohrady

V HR podporujeme a pečujeme o všechny kolegy na centrále i všech pobočkách po celé České republice.

Máme na starosti nastavení inovativní HR strategie a fungujících procesů. I když jsme zaměřeni hlavně na lidi, reporting a budgeting se nám nevyhne, protože čísla jsou pro nás klíčová.

Ročně se u nás protočí tisíce kandidátů na různé pozice na centrále i pobočkách. Investujeme hodně peněz i energie do efektivního náborového procesu, onboardingu a vzdělávání a každý má svůj plán osobního rozvoje. Nastavení plánů osobního rozvoje je úkolem každého zaměstnance ve spolupráci s jeho manažerem a následně nabízíme širokou škálu školení, tréninků a rozvojových programů.

Nezapomínáme také na sdílení zkušeností a procesů s našimi kolegy napříč HR ve všech zemích. A hlavně se umíme bavit a organizovat firemní eventy, sportovní utkání, grilování, turnaje na Play-Stationu nebo akce pro děti našich zaměstnanců.

Mezi naše úkoly patří výběr nových zaměstnanců. Každého kandidáta provedeme výběrovým procesem až do bodu, kdy se vybraní kandidáti přidají do našeho Fortuna týmu. Následně probíhá adaptace nového zaměstnance do společnosti.

Důležitou součástí práce HR je systém odměňování, který obnáší každoroční tržní srovnávání mezd, roční přehodnocování mezd, nastavování ročních cílů (KPIs) a vzájemné poskytnutí si zpětné vazby mezi zaměstnancem a manažerem.

Spokojenost zaměstnanců zjišťujeme formou pravidelného průzkumu spokojenosti zaměstnanců. Každý zaměstnanec má možnost si vybrat z nabídky různých benefitů a účastnit se firemních sportovních či společenských eventů. Během pravidelných dní zdraví se mohou zaměstnanci dozvědět, jak se správně stravovat, jak se hýbat a také se dát masírovat.

Ve Fortuně se zároveň staráme o životní prostředí a chceme být společensky zodpovědní. Proto jsme začali třídit odpad, pracujeme ve špičkových a ekologicky udržitelných kancelářích. Pravidelně pomáháme organizaci ALSA, účastníme sportovních a dobrovolných akcí.

Nejnovější uveřejněné pozice

Je nám líto, ale v tuto chvíli nemáme žádné otevřené pozice.

Ostatní země

Group Talent Sourcer

Centrála FEG: Praha
HR

Group HR Business Partner

Centrála FEG: Praha
HR

Blog

Fortuna se stala vítězem v soutěži „Kanceláře roku 2020“ v kategorii Finanční Instituce
Více informací
Fortuna na vodě na Prague City Swim!
Více informací