Centrála

VÍTEJTE V BUDOVĚ CHURCHILL II

Budova Churchill II, náš nový pražský domov, je pozoruhodné místo. Každý detail podtrhuje naši firemní kulturu a reprezentuje hodnoty naší společnosti. Flexibilní uspořádání pracoviště ve 100% ekologické inteligentní budově poskytuje ideální podmínky pro každodenní práci.

Prosím, vstupte.

ÚČEL PRACOVNÍHO PROSTŘEDÍ? USNADNIT PRÁCI!

Ve Fortuně chápeme i pracovní prostory jako příležitost k inovacím a i náš pracovní prostor je naším obchodním nástrojem. U nás v Churchillu najdete mnoho zasedaček a místností pro nejrůznější typy aktivit. Potřebujete brainstormovat, uspořádat menší či větší setkání či  školení? Vždy najdete ten správný prostor a snadno si ho rezervujete.

PŘIZPŮSOBTE SI PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ I DOBU

Budovu jsme vybavili technologiemi, které vycházejí vstříc neustále se měnícím potřebám našich zaměstnanců, týmů a oddělení. Díky flexibilnímu uspořádání pracovního prostoru si mohou týmy i jednotlivci vybírat z mnoha možností:

 • Pro spolupráci využíváme zasedačky, školicí místnosti a scrum místnosti
 • Pro komunikaci vybíráme odpovídající prostory podle publika a účelu
 • Pro koncentraci používáme focus rooms, telefonní hovory vyřizujeme z telefonních boxů (je jich celkem 27 a najdeš je na každém patře)
 • Odpočíváme a relaxujeme na terase, v kavárně, posilovně, herní místnosti, saloncích nebo v nákupních prostorách v rámci budovy

Flexibilní uspořádání doplňuje flexibilní pracovní doba. Jediným požadavkem, který máme je být k dispozici v kanceláři mezi 10:00 a 15:00. Zbytek je na vás (samozřejmě podle vašich úkolů a termínů).

Kdo ví, možná se u nás budete cítit ještě útulněji než doma (neboj, děláme si legraci!). Pravdou je, že naše interiéry Churchillu jsme nechali vybavit nábytkem Vitra - ano, ona švýcarská designová značka, kterou mnozí považují za absolutní světovou špičku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RELAXUJTE, HRAJTE SI - NEBO SI ZAJDĚTE DO FITKA

TERASA
Chcete na chvíli změnit pracovní kulisy, pracovat na čerstvém vzduchu – nebo jen relaxovat pod širým nebem? Naše 4. patro je tak správné místo, kde najdete prostornou nekuřáckou terasu. Je na ní spousta pohodlných stolů a křesel, wi-fi připojení i úchvatný výhled na město.

TIP: Cestou na terasu se nezapomeňte zastavit v naší kavárně pro vynikající kávu!

POSILOVNA A HERNÍ MÍSTNOST
Potřebujete vypnout a dobít baterky? Běžte si propotit triko do naší vybavené posilovny nebo zlomte pár rekordů v herní místnosti.

8 SALONKŮ
Potřebujete svůj prostor a čas? Pak naše salonky jsou tím nejlepším místem pro neformální konverzaci a „pokec“.

SKŘÍŇKY
U nás není třeba nosit všechny vaše věci do kanceláře a zpět domů. Máme spoustu skříněk, do kterých si ukládáme naše osobní věci. Skříňky lze zavřít / otevřít pomocí osobního průkazu, takže jsou v naprostém bezpečí a hlavně, ztráta klíče nehrozí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JÍDLO A NÁKUPY

11 KUCHYNĚK
Chtěli jsme, aby byly vždy jen pár kroků od tvého pracovního stolu. A tak všech 11 kuchyněk nabízí příjemné zázemí, kde se můžete v klidu najíst, posedět či vypít si kávu, aniž byste ostatní rušili.

MODERNÍ JÍDELNA
Na skvělá jídla připravovaná tradičními způsoby si můžeš zaskočit do Perfect Canteen v sousední budově (Churchill I).

FRESH POINT OD FIRMY SKLIZENO
Chcete jíst 100% zdravě? Prosím, můžete se sami obsloužit ve 4. patře v automatu s vynikajícími dobrotami.

LIDL
Pro běžné nákupy je tu supermarket Lidl, který najdete jen pár kroků od vchodu do našich kanceláří.

RESTAURACE
Pokud vám vyhovuje spojit oběd s kratší procházkou, nedaleká Husinecká ulice  nabízí celou řadu možností (italské restaurace, burgery, pekařství, kavárny…). Nebo můžete vyrazit ještě kousek dál a využít pestrou nabídku restaurací v okolí Náměstí Jiřího z Poděbrad (15 minut chůze).

NÁKUPY
Mezi budovami Churchill I a Churchill II je náměstíčko Central Piazza s restauracemi a kavárnami – a také veřejná nákupní pasáž se vším, co můžete potřebovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EKOLOGIE A OHLED NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

K životnímu prostředí se chováme ohleduplně a šetrně. Proto jsme naše nové kanceláře vybudovali v duchu následujících principů:

 • Udržitelnost (možnost otevírání oken v kancelářských prostorách, nastavitelné osvětlení, využití dešťové vody pro splachování toalet a zalévání zeleně, šetrné terénní úpravy v okolí budovy)
 • Jedinečné a produktivní prostředí (chytře umístěné přepážky pro ideální akustiku, dekorace, ergonomický nábytek, salonky, klimatizace s přirozeným větráním, spousta kancelářské zeleně, automatická regulace teploty)
 • Přírodní materiály (použili jsme výhradně netoxické, přírodní, trvanlivé, recyklované či recyklovatelné, plně obnovitelné materiály, případně jsme renovovali starší nábytek apod.)
   

KDE NÁS NAJDETE – A JAK SE K NÁM DOSTATE

Najdete nás na naší nové adrese: Italská 2581/69 – Churchill II, 120 00 Praha 2-Vinohrady.

Místo s vynikající dopravní dostupností MHD, vlakem i autem:

 • Metro: Linka C - Hlavní nádraží
 • Tramvaj: Zastávka Husinecká, 5 minut chůze od budovy
 • Bus: Linka 135, zastávka Náměstí Winstona Churchilla, 2 minuty chůze od budovy
 • Autem: Jsme na křižovatce ulic Seifertova, Italská, hned u Náměstí Winstona Churchilla
 • Kolo: Žižkovská cyklostezka spojující Prahy 2, 3 a 8
 • Vlak: Jsme jen jednu zastávku tramvají od pražského Hlavního nádraží (Husinecká)

Těšíme se, až vás přivítáme u nás v Churchill II!