Zpátky k pozicím

Marketing Coordinator

Máte hráčské srdce a lákají vás výzvy? Do marketingového týmu Fortuny hledáme silnou osobnost, která by ráda svou kariéru spojila s jednou z nejrychleji rostoucích sázkových kanceláří v Evropě s 30 letou tradicí.

Co vás čeká?
  • Spolupráce na vytváření reklamních kampaní
  • Komunikace s médii
  • Kompletní výroba POS materiálů
  • Samostatné řízení marketingových aktivit v pobočkové síti
  • Koordinace marketingových průzkumů

Požadujeme

  • Zkušenosti z marketingového prostředí
  • Kreativní a analytické myšlení, schopnost multitaskingu
  • Spolehlivost, kreativní přístup a vysoké pracovní nasazení
  • Vynikající dovednosti jak v ústní, tak v písemné komunikaci
  • Orientace a zájem o sportovní dění
  • Zkušenosti s psaním marketingových textů výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme

  • Příležitost pracovat a možnost učit se nejen od českých, ale i mezinárodních odborníků
  • Balíček firemních benefitů zahrnující Home Office, 5 týdnů dovolené, stravenky, systém Cafeterie, motivační bonusy, flexibilní pracovní dobu, a další
  • Pro každého našeho zaměstnance máme rozvoj šitý na míru (kurzy komunikace, Excelu, angličtiny a řadu dalších)
  • Příjemné a moderní pracoviště v centru Prahy (www.churchilloffices.cz) a skvělý pracovní tým
  • Lidský přístup a vzájemnou důvěru
  • Rozvíjení dovedností prostřednictvím školení, konferencí, prezentací a dalších aktivit

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Benefity

  • Zajímavé bonusy (variabilní složka mzdy)
  • Benefitní systém Cafeteria
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky (elektronická karta)
  • Multisport karta
  • Firemní akce a soutěže, vstupenky na sportovní zápasy a kulturní události
  • Výuka AJ s výrazným příspěvkem zaměstnavatele
  • VIP Zlatá karta Dr. Max
  • Výhodné nabídky a slevy u našich partnerů (Škoda, Opel a další)
Iveta Doušová

Chcete vědět více?

Pokud se chcete na něco zeptat, stačí napsat Ivetě.

V rámci výběrového řízení shromažďujeme a zpracováváme Vaše osobní údaje způsobem a v rozsahu popsaném dále v tomto oznámení označeném jako „Informace ke zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání“. Účelem tohoto dokumentu je poskytnout Vám relevantní informace zejména o rozsahu a povaze zpracování Vašich osobních údajů, o Vašich právech a způsobu, jakým je můžete uplatnit.

Shromáždění a zpracování Vašich osobních údajů provádíme plně v souladu s platnými právními předpisy na ochranu osobních údajů, zejména obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).  Informace o ochraně osobních údajů najdete zde.